3 kwietnia 2020

Dzień dobry!


Z nieskrywaną przyjemnością, ekscytacją oraz dużym niepokojem prezentujemy nowe wydarzenie Fundacji Białystok Biega – Bison Ultra-Trail®.

Z przyjemnością i ekscytacją, ponieważ nadszedł ten moment, kiedy chcemy przedstawić Wam nasze najmłodsze „dziecko”, nad którym pracowaliśmy wiele miesięcy. Prawdę mówiąc, nie mogliśmy się już doczekać, kiedy będziecie mogli poznać Bison Ultra-Trail®.

Prezentacja wydarzenia zbiegła się, niestety, z pandemią koronawirusa, z która mamy obecnie do czynienia, stąd nasz duży niepokój, czy wydarzenie będzie się mogło odbyć w zaplanowanym terminie 3 października 2020.

Będziemy nasłuchiwali i wypatrywali wszelkich komunikatów dotyczących możliwości organizowania imprez biegowych. Niemniej będziemy gotowi, aby z Wami pobiegać już w październiku. 

Bison Ultra-Trail® to 4 dystanse po przepięknej Puszczy Knyszyńskiej. Do wyboru 16, 35, 50 i 100 km. Szczegóły dotyczące tras będziemy sukcesywnie publikowali. Możemy Wam obiecać, że będzie ciekawie, różnorodnie, a przede wszystkim wielokulturowo, gdyż takie jest założenie tego przedsięwzięcia. Więcej o idei biegu poczytacie TUTAJ.

Lada dzień ruszą zapisy do Bison Ultra-Trail®, oczywiście z pełną gwarancją zwrotu opłat startowych w przypadku gdybyśmy musieli zmienić datę biegu.

Witajcie w gronie Przyjaciół Bison Ultra-Trail®.

 


AKTUALNOŚCI