Wolontariat


2-3 października 2021 r. odbędzie się Bison Ultra-Trail® organizowany przez Fundację Białystok Biega. To będzie niesamowite wydarzenie z udziałem biegaczy z całej Polski i zagranicy. Pragniemy pokazać zawodnikom uroki Puszczy Knyszyńskiej, Supraśla i gmin sąsiadujących. 

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy. Przy każdym biegu organizowanym przez FBB biorą udział Wolontariusze w bardzo różnym wieku! Z przyjemnością w naszym gronie przywitamy również Ciebie!

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć ten niepowtarzalny bieg – zgłoś się do nas.

Udział w imprezach biegowych Fundacji Białystok Biega to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To szansa na udział w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie w ciekawym wydarzeniu sportowym.

Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Zostań Wolontariuszem!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 13 lat do… w zasadzie górnej granicy nie ma. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji. Zadanie z powodu temperatury może być wymagające, ale wiemy, że wszyscy mamy gorące serca i razem damy radę!

Potrzebujemy wolontariuszy do takich obszarów/zadań:

  • Biuro zawodów – czynne 1, 2 i 3 października. To właśnie w biurze zawodów wszyscy biegacze odbierają swoje pakiety startowe i rejestrują się do zawodów 
  • Depozyt – 2-3 października – biegacze zostawiają tam swoje rzeczy na czas biegu 
  • Strefa Start/meta – 2-3 października – wolontariusze obsługujący strefę startu/mety 
  • Grupa do zadań specjalnych – 1-2-3 października – do tego typu zadań poszukujemy wolontariuszy raczej płci męskiej, którzy nie boją się wyzwań, choć pracują z nami również dziewczyny 😉 
  • Punkty żywnościowe – 2-3 października. Specyfika tego biegu jest zupełnie inna niż w biegu ulicznym. Poszukujemy chętnych do obsługi punktów w Królowym Moście, Kondycji, Kruszynianach, Leszczanach i przy Galerii Rzeźb (obok Konnych). To bardzo ważne punkty na trasie. Biegacze liczą tam na Waszą obecność. 

Po zakończonej współpracy wolontariusze Fundacji Białystok Biega otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Zgłoś się do nas!

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego na Twój udział w wolontariacie. 

Jeżeli chcesz dołączyć do nas, wypełnij formularz:

ZGŁASZAM SIĘ